KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914277
nr 1391 4277
Leif Robert Eriksson
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, "Mälar-skiss". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 17x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:20:39
100 kr